Loading...
Hakkımızda

Siz işinize odaklanın, gerisini uzmanına bırakın

Sanayi, ülke ekonomisinin lokomotifidir. Amacımız; üreten, istihdam sağlayan, ihracat yapan, büyümeye odaklanan ve rekabetçi piyasa koşullarına uyum sağlama çabasındaki siz değerli sanayicilerimizin, fabrikalarınızla ilgili satış ve kiralama işlemlerinde etkin çözümler sunabilmektir.

Alanında uzman endüstriyel ve ticari gayrimenkul uzmanları tarafından oluşturulan, onların sahadaki veri ve deneyimlerinden beslenen satılıkfabrika.com aracılığıyla, üreticilerimizin fabrika ihtiyaçlarına güven içinde, hızlı sonuçlar bulmak ana hedefimizdir. Satılık fabrikalar başlığı altında doğru fiyatlanmış, güncel, bilgileri sağlıklı şekilde derlenmiş Türkiye’nin dört bir yanından satışta olan fabrika seçeneklerini görebileceksiniz. Ayrıca, satılan fabrikalar bölümüyle zaman içinde tapu devri yapılmış fabrikalarla ilgili de bir veri tabanı oluşacaktır. Bu veri tabanı ve sitenin diğer unsurlarının sizlerin karar süreçlerine olumlu katkılar sağlayacağına inanmaktayız.

Sanayi alanında çalışan profesyonel emlak danışmanlarımız ise bu sitede hem portföylerini tanıtma şansı bulacak hem de satılmış fabrikaları takip ederek pazar ve mesleki bilgilerini artırarak sanayicilerimize daha kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Sitemizde, sanayiden, ekonomiden ve gayrimenkul sektöründen haber ve uzmanlarından köşe yazıları da bulabileceksiniz. Dolayısıyla her türlü katkınıza açık olduğumuzu belirterek iyi çalışmalar dileriz.

İlker ERGÜR / SatılıkFabrika.com Kurucu editörü

Endüstriyel ve Ticari Gayrimenkul Uzmanı


expand_less