Loading...
Neden yayındayız

Alanında uzman endüstriyel ve ticari gayrimenkul uzmanları tarafından oluşturulan ve onların sahadaki verilerinden ve deneyimlerinden beslenen bu site aracılığıyla, üreticilerimizin fabrika ihtiyaçlarına güven içinde, hızlı sonuçlar bulmak ana hedefimizdir.

Satılık fabrikalar başlığı altında doğru fiyatlanmış, güncel, bilgileri sağlıklı şekilde derlenmiş Türkiye’nin dört bir yanından satışta olan fabrika seçeneklerini görebileceksiniz. Ayrıca, satılan fabrikalar bölümüyle zaman içinde tapu devri yapılmış fabrikalarla ilgili de eksikliğini hissettiğimiz bir veri tabanı oluşacaktır. Bu veri tabanı ve sitenin diğer unsurlarının sizlerin karar süreçlerine olumlu katkılar sağlayacağına inanmaktayız.

Sanayi alanında çalışan profesyonel emlak danışmanlarımız ise bu sitede hem portföylerini tanıtma şansı bulacak hem de satılmış fabrikaları takip ederek pazar ve mesleki bilgilerini artırarak sanayicilerimize daha kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Sitemizde, sanayiden, ekonomiden ve gayrimenkul sektöründen haber ve uzmanlarından köşe yazıları da bulabileceksiniz. Dolayısıyla her türlü katkınıza açık olduğumuzu belirterek iyi çalışmalar dileriz.


expand_less